İzmir Psikiyatrist Psikoterapist

izmir-psikiyatrist-psikoterapist

İzmir Psikiyatrist Psikoterapist

İzmir Psikiyatrist Psikoterapist için doğru adrestesiniz. Panik Atak, travma sonrası stres, bağımlılık, depresyon, bipolar bozukluk, şizofreni, ergenlik problemleri başta olmak üzere bir çok psikolojik sorunu EMDR Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) ve Kabul Kararlılık Terapisi (ACT) gibi yenilikçi ve güncel yaklaşımlarla tedavi ediyoruz. Bundan böyle Doç Dr. D. Hakan Delibaş yenilikçi, güncel ve çözüm odaklı terapiler ile Telatpaşa Bulvarı Konak’ta yeni muayenehanesi ile hizmetinizdedir. 

Doç. Dr. D. Hakan Delibaş uzmanlığını İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden almıştır. Öncelikle Kars Devlet Hastanesi’nde, daha sonra İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapmıştır. Eş zamanlı olarak 2012-2014 tarihleri arasında açıköğretim fakültesi sağlık kurumları işletmeciliği önlisans bölümünden mezun olmuştur. Son olarak 29.05.2020 tarihinde doçent ünvanı almıştır. 

YENİLİKÇİ GÜNCEL TERAPİLER

Psikiyatri eğitimine başladığı süreçten sonra yıllık düzenli olarak yapılan ulusal ve uluslararası birçok psikiyatri kongresine katılmıştır. Bununla birlikte konuşmacı ve oturum başkanı olarakta iştirak etmiştir. Akademik çalışmalarının beraberinde yenilikçi ve güncel terapi yönetemlerini de her zaman takip etmiştir.

Ruhsal toplumsal beceri kazandırma eğitimi, bilişsel davranışçı psikoterapi ( BDT ), destekleyici psikoterapi, kabul ve kararlılık terapisi ( ACT ), EMDR terapisi, cinsel terapi, mindfullness, hipnoz eğitimleri almıştır. EMDR Terapi Sertifikalı bir psikoterapisttir.

Hastalarıyla gündelik pratiğinde tüm bu aldığı eğitimleri eklektik olarak kullanmaktadır. Buna ek olarak gerekli durumlarda tedaviye ilaç ekleyerek ruhsal hastalıkları tedavi etmektedir. İzmir Psikiyatrist Psikoterapist havuzunda yenilikçi ve güncel terapileriyle fark yaratmaktadır.

PSİKOTERAPİLER

Çok farklı psikoterapi yöntemi bulunmaktadır. Bu yüzden Doç. Dr. D. Hakan Delibaş çözüm odaklı terapi yöntemlerini benimsemektedir. 

Bunların başlıcaları şunlardır:

  • EMDR Terapisi,
  • Davranışçı Bilişsel Terapi (BDT)
  • Kabul Kararlılık Terapisi (ACT)

Bu yenilikçi ve çözüm odaklı terapilerle, kişilerin olumsuz duygu ve düşüncelerden kurtulmasının yanında hedefleri doğrultusunda bir yaşam sürmeleri sağlanır.

İzmir Psikiyatrist Psikoterapist hizmetlerinde öncelikle kişinin terapi hedefleri belirlenir. Terapistiyle birlikte bu yolda hareket edilmesi sağlanır. Bu süreçte aksamalar ve geliştirilmesi gereken yanlar olabilir, bu aksamaları terapist kibarca danışana fark ettirir ve tekrar yanı alışkanlıklar kazanmak üzere deneyimlemeye devam edilir.

İZMİR PSİKİYATRİST PSİKOTERAPİST

Kültür, Dora Apt, Talatpaşa Blv No:50 Kat:2, 35220 Konak adresinde yeni muayenehanemizle İzmir’de hizmetinizdeyiz. Aşağıdaki butonu tıklayarak bizimle iletişme geçip randevu alabilirsiniz. Panik Atak, travma sonrası stres, bağımlılık, depresyon, bipolar bozukluk, şizofreni, ergenlik problemleri başta olmak üzere bir çok psikolojik sorun için bize ulaşabilirsiniz. 

HEMEN RANDEVU ALIN

Bunlar da İlginizi Çekebilir

biyografi

Biyografi

İnönü üniversitesi tıp fakültesinden 2007 yılında mezun olan Dursun Hakan Delibaş, 20…

Devamını Oku
emdr-terapisi-izmir

EMDR Terapisi İzmir

EMDR Terapisi İzmir İçin Yetkili Psikoterapist Doç Dr. D. Hakan Delibaş. Yenilik…

Devamını Oku